skip navigation

Hall of Fame Inductees

2019

2018

Gary Galla – Glen Lake

2017

Jim Arnold – Canton

2016

Mike Thompson – Frankfort

Rick Ponstein – Kalkaska

2015

Mick Ream – Dansville

Randy Brooks – Edwardsburg

2014

Mike Doriot – Traverse City – St. Francis

Debbie Norman – Allen Park-Cabrini

Barry Patterson – Garden City

2013

Mark Grattan – Walled Lake Northern

Denny Dock – Stevensville-Lakeshore

2012

James Lahmann – New Lothrop

Mark Walters – Grant

Garrand Taylor – Renaissance

2011

Tom Calnen – Troy

Tom Hudson – Wyoming Rogers

Fran Scislowicz – Rochester Adams

2010

Paul Marwede – Alpena

Tom Vruggink – Hudsonville

Andy Behmlander – Reese

2009

Kathy Breece-Traverse City West

Al Roberts – Clinton

Bob Downing – Mackinaw City

2008

Ken Brown – Southfield Christian

Jeff Cheadle – Lainsberg

Jack Falvo – Mercy

Betty Wrouble – ND Prep

2007

Margarita Calvo – Flint Central

Steve Marshall – Claire

Hub Waite – Lansing CC

Ralph Wiktor – Romeo

2006

Dave Prestininzi – Chippewa Valley

Marv Osterland – Marine City

Jack Anderson – Portland

Larry Graf – Hemlock

2005

Tom Hamilton – Portage Northern

Marty DeJong – Kalamazoo Christian

Bill Fifer – Frazer

Ron Pank Cousino

2004

Jim Benoit – Cardinal Mooney

Jim Racignol – McBain

Rod Studaker – Montrose

Wayne Scanlon – Chesaning

2003

Jack Peters – Hartland

Mike Vogl – Arenac Eastern

Margo Brogan – Otsego
Gary Edwards – Sanford Meridian

2002

Bob Ritzema – Grandville Calvin Christian

Dan Sellers – Goodrich

Chuck DeArmond – Flint Kearsley

Jerry Campbell – Gaylord

2001

Ron King – Flushing

Gary Johnson – Central Lake

Chris Pollock – Armada

Don Peters – Brandon

2000

Pam Lee Campbell – Brighton

Kent Griffith – Lakeland

Howard Stuart – Richmond

Bill Taylor – Grosse Pointe North

Ted McIntyre – Mt. Pleasant

1999

Larry Baird – DeWitt

Bruce Brimmer – Shelby

Jerry Cowan – Lake Fenton

Chip Hages – Garber

Tom Stasik – Mt. Morris

1998

John Biednebach – Trenton

Brian Cousino – Ida

Tom Judson – Northview

Tom Kennelly – Swan Valley

Chris Schneider – East Detroit

1997

Sue Barthold – East Kentwood

Jan Meagher – Waterford Kettering

Vince Rossi – Monroe

Bill VanHorn – Kent City

1996

Mike Boyd – W. O. L . of Lakes

Ted Chapman – Pinconning

Peg Curtis – Belleville

Kay Johnson – Morenci

Dave Lazar – Fenton

Tom Monroe – Portgage Central

1995

Jane Bennett – A. A. Huron

Fran Danek – Bay City Central

Kris Hubbard – Ottawa Lk. Whiteford

Brad Walraven – B.C. All Saints

1994

Dick Foster – Richmond

Sue Harris – Frankfort

Jerry Hoag – Jenison

Diane Laffey – Regina

Helen Smith – Montrose